Kurt Seyit ve Şura Jenerik Müziği Dinle

Kurt Seyit ve Şura Jenerik Müziği Dinle
Harika bir dizi ve harika bir jenerik müziği bence. Dinledikçe insanın duygulanmaması elde değil. Süper oyuncularıyla bizi ekranlar başında etkilen tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gerçekten hakkını veriyorlar filmin.Bazı zamanlar duygusal anlar bazı zamanlar hakeketli korkulu anlar yaşatıyorlar yani kısaca süper bir film.
Okumaya devam et

Kurt Seyit Ve Şura 6.Bölüm Fragmanı Full İzle

Kurt Seyit Ve Şura 6.Bölüm Fragmanı Full İzle
Bu bölümde gerçekten çok güzel sahneler sizi bekliyor. Çok güzel hazırlanmış bir dizi. Emeği geçen herkese teşşekkürlerimi sunuyorum. Ekranı başında izliyen herkesin zevk aldığını ve seve seve izlediğini düşüyorum şimdiden iyi seyirler herkese. Okumaya devam et

Doğum Günü Anlamlı Kısa Sözlerle

Doğum Günü Anlamlı Kısa Sözlerle
En önemli günlerinden biridir insanın çünkü doğduğu gündür. Ve ogün insana en büyük hediyelerden biridir bence bir çift güzel söz. Seversen sevilirsin derler ya aslında herkesi sevmek lazım çünkü sevilmesen bile sen bişe kaybetmessin o kaybeder senin gibi seveni. Sevgisi aşksın bir dünya boştur bence.
Okumaya devam et

Yay Burcu Anlamlı Burç

Yay Burcu Anlamlı Burç,
Çok anlamlı bir burçlardan biri oldugunu sanıyorum. Çoğu araştırmaya göre çoğu istatisliklere göre çogu insanda görülüyor. O yüzden çok şanslılar yay burçluları. Gerçi çoğu insan şanslıdır. Yeterki istesin bazı şeyleri. İnsan istedikten sonra güzel adımlar,doğru adımlar attıktan sonra başaramıyacağı hiç birşey yoktur. Bunu ben deil büyük üstatlar söylemiştir gençler dağılın.
Okumaya devam et

Yusuf Hayaloğlu Hangi Ayrılık Bu Kadar Zor

Yusuf Hayaloğlu Hangi Ayrılık Bu Kadar Zor
Vay be Ne şiir Yazdın sen kral yaktın yıktın bizi.Ama gerçektende böyle ayrılıklar var.Lanet olsun ne kadar vefasız varsa.İsyan etmek bizim ne Hattimize.Hangi Rüzgar şarkı söyler şimdi sana benim sesimden hangi.Söyle bana hangi boş boğazlara mahrem ettim mahrem sırlarımızı. Of of ne parça ama lütfen sözleri iyi dinleyin inanın fazlada takmayın kafanıza hiç bir şeyi takmanızı istemem Okumaya devam et